שאלות ותשובות נפוצות

סדרת מוצרי Psorifix:

התכשירים מיועדים לכל מי שסובל מעור יבש, אדומומי מגרד, סדוק ומגורה.

הקומפלקס הייחודי הוא פרי פיתוח חדשני ומעמיק. בסדרת המוצרים יחכו לכם מרכיבים טבעיים ועוצמתיים, חיידקים טובים ואנזימים גולמיים, ללא סטרואידים וללא תופעות לוואי.

המרכיבים במשחה ידועים כעוזרים לגרד, קשקשת, עור מגורה ואדום, תחושת כאב ולעיתים אפילו דימום כתוצאה מגירוד מתמשך. לרוב יופיעו נגעי העור הללו באיזור הקרקפת, הידיים, הברכיים, המרפקים או בקפלים נסתרים נוספים, וישנם מקרים בהם הנגע יופיע בכל חלקי הגוף.

 שימוש בתכשיר על בסיס טבעי המופק מצמחי מרפא וחומרים טבעיים ייחודיים, מסייע בשיקום העור וייצובו לאורך זמן

השימוש בסדרת המוצרים אינו מלווה בתופעות לוואי. העובדה שמדובר בתכשירים טבעיים המכילים מרכיבים בריאים לעור, הופכת את השימוש בהם לבטוח, נעים ויעיל.

מרגע תחילת השימוש בסדרת המוצרים, ניתן לצפות להקלה שתתרחש באופן מהיר. לאחר המריחה, משהים את החומר על העור במשך כ- 15 דקות. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר – מומלץ לחזור על התהליך לפחות פעמיים ביום.

החומרים הטבעיים המצויים בסדרת התכשירים מסייעים לריכוך עור קשה ולהסרתו, מפחיתים את הופעת הגרד המטריד והדלקות הכואבות, מספקים לעור ויטמינים ומינרלים התורמים לאיזון העור ומסייעים להשגת תחושת קירור נעימה ולמראה עור חלק ורך.

בהחלט! סדרת המוצרים קיבלה את רישיון משרד הבריאות. היא נחשבת לבטוחה לשימוש ובעלת תכונות טבעיות המותאמות לעור רגיש ומדולק, ומספקת הקלה משמעותית באופן מהיר.

לצד יעילות גבוהה, מציעה סדרת המוצרים גם נוחות שימוש בלתי מתפשרת. התכשירים השונים אינם מכתימים את הבגדים, אינם בעלי מרקם שומני ונספגים בעור באופן מושלם.

סדרת המוצרים מזינה את השכבות של העור ומרעננת אותו באופן מוחלט. המרכיבים הייחודים המצויים בסדרת המוצרים, כמו למשל שמן השקדים, ידועים כמטפלים בעור. בזכות הקומפלקס הייחודי, העור נעשה רך יותר, תאי העור המדולקים מתקלפים, הגירודים פוחתים ושכבת העור נהנית מהזנה עשירה בלחות.

סדרת המוצרים החדשנית נהנית מאחוזי הצלחה גבוהים! הנגעים המטרידים חולפים ובשימוש קבוע – התוצאות נשמרות גם לטווח הארוך.

על בעיות עור:

המחקר המדעי טרם מצא קשר מוחלט בין הופעת בעיות העור לבין מרכיבים גנטיים, על אף שיש מספר ממצאים התומכים בקשר זה ומצביעים על מרכיב גנטי ברור. יחד עם זאת, כדי ללקות בבעיות העור הללו דרושים מרכיבים נוספים – רגשיים וסביבתיים.

על אף שהגורם הישיר להיווצרות המחלה אינו ידוע, ישנם כמה גורמי סיכון עיקריים. בין השאר ניתן למנות ביניהם מצבי לחץ נפשיים, צריכת אלכוהול ושומנים מן החי באופן מוגזם, אירוע טראומתי של הקיבה ועוד.

אחת מ'תופעות הלוואי' הבולטות בקרב החולים בפסרואיזיס, אקזמה, אטופיק דרמטיטיס ועוד, היא תחושה של חוסר נוחות ובושה חברתית. יצירת מעגל תומך סביב החולה עשויה לשפר את מצב רוחו ולמנוע הידרדרות נוספת במחלה, כמו גם שימוש קבוע בתכשיר טיפולי.

כדי שלא לגרום להחמרה והידרדרות נוספת, מומלץ להימנע מגורמי ההתפרצות של מחלות העור – להעדיף חיים נטולי לחץ ככל שניתן, להימנע משתיה מרובה של אלכוהול ולטפל באופן מקיף בבעיות העור כשהן מופיעות.

איך זה עובד

בשימוש קבוע בתכשירי Psorifix, הגירוד המטריד, הקשקשת הלא נעימה וחוסר הנוחות הכללית יתחלפו בתחושת הקלה, עור נעים ומאוזן יותר

מרכיבים

שמן שקדים, חמאת שיאה, שמן עלי זית, תמצית זרעי רימון, דבש, שמן הדס, פרופוליס מרוכז.

משחת Psorifix

העור מגרד? הקשקשת לא עוברת? הכאב הופך להיות בלתי נסבל? הכירו את Psorifix