מרכיבים

לחץ על שם המרכיב כדי לקרוא עליו עוד

פרופוליס מרוכז

האנטיביוטיקה של הטבע מחכה לכם במרחק של משיחה אחת! הפרופוליס מופק מתערובת הנאספת על ידי דבורים, ומורכבת משרף עצים, דונג ומהרוק של הדבורים האוספות את התרכובת. לפרופוליס יש תכונות ריפוי מופלאות המסייעות באיזון וריפוי של עור בעייתי ומדולק, הן מספקות הגנה מפני חיידקים ועוזרות לרפא מחלות עור כמו פסוריאזיס ודומיהן.

שמן עלי זית

שמן המופק מעלי עץ הזית, נחשב כבר אלפי שנים למרפא ומרגיע. בתרבויות העתיקות, הפיקו מעלי הזית תמציות רפואיות, תה צמחים ואבקה מרוכזת, המכילה תרכובות ביו – אקטיביות בעלות תכונות נוגדות חמצון. את כל הטוב הזה אתם מקבלים במשיחה אחת על גבי העור, ונהנים ממה שאבות אבותינו ידעו כבר מזמן – מדובר בתרופת פלא של ממש.

תמצית זרעי רימון

שמן זרעי רימון מספק הקלה מרגיעה במיוחד לאנשים הסובלים מפסוריאזיס, אקזמה ואפילו כוויות הנגרמות כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש. התכונות האנטי דלקתיות של הזרעים מסייעות להרגעת גירויי העור, מסלקות אדמומיות, מרפאות פצעים מודלקים ומשחזרות את ההרכב המקורי של העור כך שהוא נותר חלק ורך כמשי.

שמנים אתריים – שמן הדס

עוד בימיה של אפרודיטה, אלת האהבה, ניתן שמן ההדס לכל מי שרצו לחלוק לו כבוד. בהמשך, הוא שימש גם למרפא של ממש, זאת הודות לתכונות האנטי דלקתיות שלו, המסייעות לטיפול במחלות עור כרוניות ולהקלה במצבי מתח ולחצים נפשיים.

חמאת שיאה

העור היבש, המגרד והמדולק סובל גם מחוסר לחות מוגברת – וחמאת השיאה כאן כדי לתקן את המצב. החמאה הגולמית והטבעית משופעת בלחות, ובמריחה על העור תחושו מיד רכות נפלאה ותחושה חלקה מאין כמוה.

דבש

מחקרים רבים הוכיחו כי מריחת דבש על עור נגוע בפסוריאזיס, אקזמה, סבוריאה ובעיות עור נוספות, מסייע להשגת עור בריא יותר. הדבש חודר אל קפלי העור השונים ומרווה אותם במרכיבים מופלאים – היגרוסקופיים (סופגי לחות).

שמן שקדים

האם אתם סובלים מפסוריאזיס, סבוריאה או אקזמה? וודאי תשמחו לשמוע שאחד המרכיבים הטבעיים לריפוי מחלות העור הללו הוא שמן השקדים, הנחשב למרכיב טבעי, רך ומלטף, המסייע להקל על הדלקת, הגרד והאדמומיות הנלוות לבעיות העור.

שאלות ותשובות

למי מיועדים התכשירים? לאילו סימפטומים מסייע השימוש? האם יש לשימוש בתכשירים תופעות לוואי?

איך זה עובד

בשימוש קבוע בתכשירי Psorifix, הגירוד המטריד, הקשקשת הלא נעימה וחוסר הנוחות הכללית יתחלפו בתחושת הקלה, עור נעים ומאוזן יותר

משחת Psorifix

העור מגרד? הקשקשת לא עוברת? הכאב הופך להיות בלתי נסבל? הכירו את Psorifix