טיפול בפסוריאזיס

מהו פסוריאזיס?

פסוריאזיס זה מצב אוטואימוני כרוני שגורם לבנייה מהירה של תאי העור.
מצב זה של בנייה מהירה של תאי העור גורם לשכבות על פני האור.
דלקת ואדמומיות מסביב לשכבות שכיחה מאוד.
קשקשים של פסוריאזיס אופיניים הם בצבע לבן כסוף והם מתפתחים בצורה של כתמים עבים ואדומים.
לפעמים הכתמים האלה יסדקו וידממו.

פסוריאזיס זו תוצאה של תהליך ייצור מהיר של העור. בדרך כלל, תאי עור גדלים עמוק בתוך העור ולאט עולים על פניו. לעתים הם נושרים. מחזור החיים הטיפוסי של תא עור הוא חודש אחד.
אצל אנשים עם פסוריאזיס, תהליך הייצור הזה עשוי להתחרחש כל כמה ימים. בגלל זה, לתאי עור אין מספיק זמן לנשור. ייצור היתר המהיר הזה גורם להצטברות של תאי העור.

תתחיל לטפל בפסוריאזיס עוד היום!

אל תתמודד עם זה לבד ותן לפסוריפיקס לעזור לך

עם מעל ל-18500 לקוחות תהיה בטוח שאיתנו אתה בידיים טובות.

טיפול בפסוריאזיס- כל הדרכים

לפסוריאזיס אין מרפא. טיפולים עשויים להפחית דלקת וקשקשת, להאט את גדילת תאי העור ולהוריד שכבות. טיפולים לפסוריאזיס מתחלקים לשלושה קטגוריות: טיפולים מקומיים, טיפולים מערכתיים ופוטותרפיה.

קרם ומשחה לפסוריאזיס שמורחים ישירות על העור יכולים לעזור להפחית פסוריאזיס קל עד בינוני.
טיפולים מקומיים כוללים:
* קורטיקוסטרואידים מקומיים
* רטינואידים מקומיים
* אנטרלין
* אנלוגים של ויטמין D
* חומצה סליצילית
* קרם לחות

אנשים עם פסוריאזיס בינוני עד קשה וכאלה שלא הגיבו טוב לסוגי טיפול אחרים אולי צריכים להשתמש בתרופות נוזליות (אוראליות) או להזריק תרופות. לחלק גדול מהתרופות האלו יש כמה וכמה תופעות לוואי, אז רופאים בדרך כלל יתנו מרשם לזמן קצר.

התרופות כוללות:

  • מתוטראקסט
  • ציקלוספורין
  • בילוגיים
  • רטינואידים

סוג הטיפול בפסוריאזיס הזה משתמש באור אולטרה סגול(UV) או אור טבעי. אור של שמש הורג את פעילות היתר של תאי הדם הלבנים שמתקיפים את תאי העור הבריאים וגורמים לצמיחת תאים מהירה. שני סוגי האור UVA וUVB עשויים לעזור להפחתת התסמינים בפסוריאזיס קל עד בינוני.

רוב האנשים עם פסוריאזיס קל עד בינוני יקבלו תועלת משילוב של הטיפולים.  סוג הטיפול הזה משתמש ביותר מסוג טיפול אחד כדי להפחית תסמינים. חלק מהאנשים עשויים להשתמש באותו סוג טיפול לאורך כל החיים שלהם. אנשים אחרים עשויים להיות צריכים לשנות טיפולים לעיתים עם העור שלהם מפסיק להגיב לטיפול שבו הם משתמשים.

Psorifix- משחה חדשנית נעימה ומרגיעה, תסייע להשבית את התסמינים המטרידים

בעיות עור כמו פסוריאזיס, סבוריאה, אקזמה, אטופיק דרמטיטיס ודומיהן, הן אחד המטרדים הגדולים ביותר שיש. Psorifix, פיתוח חדשני בצורת משחה נעימה ומרגיעה, יסייע להשבית תסמינים מטרידים, ויגרום לעור שלכם להיות מאוזן יותר, בריא יותר ויקל על הגרדת והאדמומיות.

בשימוש קבוע בתכשירי Psorifix, הגירוד המטריד, הקשקשת הלא נעימה וחוסר הנוחות הכללית יתחלפו בתחושת הקלה, עור נעים ומאוזן יותר המשחה מורכבת מרכיבים עוצמתיים שידועים כעוזרים לבעיות עור כמו פסוריאזיס, סבוריאה, אטופיק דרמטיטיס ודומיהן – וכל זה, תוך מספר ימים בלבד.

הפורמולה הייחודית שפותחה לאחר מחקר מעמיק, מכילה מרכיבים נפלאים וטבעיים הכוללים בין השאר שמן שקדים, תמצית זרעי רימון, דבש, שמנים אתריים וחמאת שיאה. בעזרת המרכיבים הללו והנוסחה המדויקת שמחברת ביניהם, תוכלו ליהנות ממוצר חדשני, יעיל ובטוח – לאורך זמן.