טיפול בסבוריאה

מהי סבוריאה?

נקראת גם סבוראיק דרמטיטיס, היא סוג של אקזמה – מצב דלקתי של העור – שמופיעה באזורי הגוף שבהם יש בלוטות המפרישות חלב: קרקפת, פנים, אוזניים, קדמת החזה העליון וקיפולי הגוף (בית השחי, מפשעות, מתחת לשדיים ובטבור)
המצב הדלקתי באקזמה אינו נובע מזיהום בחיידק או בפטרייה. קיים בלבול רב בציבור בכל הנוגע לשימוש במילה אקזמה. כאשר רופא מאבחן אקזמה, אנשים רבים חוששים שמדובר בזיהום שנגרם מחיידק או מפטרייה. אך זה אינו המצב: אקזמה היא תהליך דלקתי שאינו זיהומי של העור ומתבטאת בעור אדום שעליו קשקשים.

תתחיל לטפל בסבוריאה עוד היום!

אל תתמודד עם זה לבד ותן לפסוריפיקס לעזור לך

עם מעל ל-18500 לקוחות תהיה בטוח שאיתנו אתה בידיים טובות.

טיפול בסבוריאה

שמפו רפואי, קרמים ותחליבים הם הטיפולים העיקריים לסבוריאה. הרופא שלך בדרך כלל ימליץ לך לנסות טיפולים ביתיים כמו שמפו נגד קשקשים לפני שהוא יקח בחשבון להביא לך תרופות מרשם. עם טיפולים ביתיים לא עוזרים, תדבר עם הרופא שלך כדי לנסות טיפולים מתקדמים יותר.
קרמים ותחליבים שמכילים מעכבי קלצינורין טאקרולימוס (פרוטופיק) ופימקרולימוס (אלידל) יכולים להיות יעילים ויש להם פחות תופעות לוואי משיש לקורטיקוסטרואידים.
אבל הם לא הבחירה הראשונה לטיפול בגלל שלמנהל המזון והתרופות יש חששות לגבי קשר אפשרי לסרטן.
בנוסף, טאקרולימוס ופימקרולימוס עולים יותר מתרופות קורטיקוסטרואידים עדינות.

Psorifix- משחה חדשנית נעימה ומרגיעה, תסייע להשבית את התסמינים המטרידים

בעיות עור כמו פסוריאזיס, סבוריאה, אקזמה, אטופיק דרמטיטיס ודומיהן, הן אחד המטרדים הגדולים ביותר שיש. Psorifix, פיתוח חדשני בצורת משחה נעימה ומרגיעה, יסייע לשפר את התסמינים הנלווים, ויגרום לעור שלכם להיות מאוזן יותר, בריא יותר ויקל על הגרדת והאדמומיות.